Intermediate Fixtures & Results

ROUND 1

Annaclone
Annaclone Down
2-10
1-14
Corduff Monaghan
Corduff
Section D - Sunday 13 Feburary in Annaclone at 12.00pm

Culloville
Culloville Armagh
4-07
1-05
St Paul’s Armagh
St Paul’s
Section D - Sunday 13 Feburary in Culloville at 12.00pm

Wolfe Tones
Wolfe Tones Armagh
3-05
2-03
All Saints Antrim
All Saints
Section A - Wednesday 16 Feburary in Ballymena at 8.00pm

Limavady
Limavady Derry
2-10
8-08
Buncrana Donegal
Buncrana
Section B - Fri 18 Feburary in Cumber, Claudy at 8.15pm

Round 2

Corduff
Corduff Monaghan
P
P
Culloville Armagh
Culloville
Section D - Sunday 20 Feburary in Corduff at 11.30am

Tír na nÓg
Tír na nÓg Armagh
P
P
Desertmartin Derry
Desertmartin
Section A - Sunday 20 Feburary in Peoples Park, Portadown at 12.00pm

Drumsurn
Drumsurn Derry
2-08
0-04
Naomh Brid Donegal
Naomh Brid
Section B - Sunday 20 Feburary in Magilligan at 12.00pm

Aghyaran
Aghyaran Tyrone
P
P
Foreglen Derry
Foreglen
Section C - Sunday 20 Feburary in Aghyaran at 12.00pm

Belcoo
Belcoo Fermanagh
P
P
Downings Donegal
Downings
Section C - Sunday 20 Feburary in Convoy at 12.00pm

Liatroim
Liatroim Down
1-06
1-08
Annaclone Down
Annaclone
Section D - Wednesday 23 Feburary in Liatroim at 7.30pm

Buncrana
Buncrana Donegal
0-06
0-08
Drumsurn Derry
Drumsurn
Section B - Thursday 24 Feburary in Buncrana at 8.00pm

Naomh Bríd
Naomh Bríd Donegal
0-14
7-08
Limavady Derry
Limavady
Section B - Sunday 27 Feburary in Páirc Naomh Bríd at 10.00am

ROUND 3

St Paul's
St Paul's Armagh
1-08
2-14
Corduff Down
Corduff
Section D - Sunday 27 Feburary in St Paul's Lurgan at 11.00am

ROUND 2

Wolfe Tones
Wolfe Tones Armagh
1-05
2-09
Tír na nOg Armagh
Tír na nOg
Section A - Sunday 27 Feburary in Derrymacash at 12.00pm

ROUND 3

Foreglen
Foreglen Derry
W/O
CONC
Downings Donegal
Downings
Section C - Sunday 27 Feburary in Foreglen at 12.00pm

Belcoo
Belcoo Fermanagh
0-08
0-12
Aghyaran Tyrone
Aghyaran
Section C - Sunday 27 Feburary in Belcoo at 12.00pm

Culloville
Culloville Armagh
1-06
2-14
Liatroim Down
Liatroim
Section D - Sunday 27 Feburary in Culloville at 12.00pm

ROUND 2

All Saints
All Saints Antrim
0-0
0-0
Desertmartin Derry
Desertmartin
Section A - Tuesday 01 March in Ballymena at 8.00pm

ROUND 3

Limavady
Limavady Derry
0-0
0-0
Drumsurn Derry
Drumsurn
Section B - Wednesday 02 March in Claudy at 8.30pm

ROUND 2

Foreglen
Foreglen Derry
4-09
0-12
Belcoo Fermanagh
Belcoo
Section C - Sunday 06 March in Drumragh at 12pm

ROUND 3

Desertmartin
Desertmartin Derry
2-08
1-06
Wolfe Tones Armagh
Wolfe Tones
Section A - Sunday 06 March in Longfield at 12pm

Naomh Bríd
Naomh Bríd Donegal
1-09
3-07
Buncrana Donegal
Buncrana
Section B - Sunday 06 March in Naomh Brid at 12pm

ROUND 4

Liatroim
Liatroim Down
0-11
3-09
St Paul's Armagh
St Paul's
Section D - Sunday 06 March in Liatroim at 12pm

Annaclone
Annaclone Down
1-15
1-13
Culloville Armagh
Culloville
Section D - Sunday 06 March in Annaclone at 12pm

ROUND 3

All Saints
All Saints Antrim
0-08
0-06
Tír na nOg Armagh
Tír na nOg
Section A - Thursday 10 March in Ballymena at 7.30pm

St Paul's
St Paul's Armagh
2-05
1-09
Annaclone Down
Annaclone
Section A - Thursday 10 March in Lurgan at 7.30pm

ROUND 5

Aghyaran
Aghyaran Tyrone
0-0
0-0
Foreglen Derry
Foreglen
Section C - Sunday 13 March in Drumragh at 12pm

Monaghan
Monaghan Monaghan
0-0
0-0
Liatroim Down
Liatroim
Section D - Sunday 13 March in Corduff at 12pm

Desertmartin
Desertmartin Derry
0-0
0-0
Tír na nÓg Tyrone
Tír na nÓg
Section A - Sunday 13 March in MUSA at 1.30pm

ROUND 2

Corduff
Corduff Down
0-0
0-0
Culloville Armagh
Culloville
Section D - Tuesday 15 March in Corduff at 8pm

Sign up now to get the latest from Ulster GAA